pl.jpg uk.jpg
arrow_blue

Strona główna

Profesjonalne usługi tłumaczeniowe - wszystkie języki europejskie!!!
Szkolenia językowe  dla firm i osób prywatnych!
Obsługa bieżącej korespondencji obcojęzycznej!


    Firma BRITON oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Zajmujemy się tłumaczeniami stron internetowych, ulotek reklamowych, wizytówek, programów telewizyjnych, instrukcji obsługi, tekstów technicznych, medycznych oraz prawnych. Zlecenia mogą być dostarczone drogą mailową, pocztową oraz osobiście.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług administracyjnych i sekretarskich. W dobie kryzysu ekonomicznego, proponujemy alternatywę dla zatrudniania sekretarek i asystentek. Nasza firma zajmie się wszelkimi sprawami administracyjnymi oraz obsługą korespondencji w języku angielskim i i innych językach europejskich.
Z podobnych usług korzystają korporacje w USA. Outsourcing na tym rynku staje się coraz bardziej popularny również w Europie ze względu na wygodę i niewielkie koszty usługi. Zapraszamy do współpracy!

    BRITON specjalizuje się w organizacji oraz prowadzeniu szkoleń językowych dla przedsiębiorstw. Oferujemy zajęcia indywidualne (one-to-one), laboratoria konwersacyjne skupiające się na języku mówionym i szeroko pojętej komunikacji, tradycyjne kursy z Business, Office i General English, szkolenia dla firm z branży hotelarskiej oraz turystycznej, a także kursy z zakresu słownictwa technicznego.

 

    Każdy z kursów posiada program dobrany do indywidualnych potrzeb klienta i prowadzony jest w dogodnym dla klienta terminie. BRITON prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania począwszy od poziomu zerowego - beginners po poziom zaawansowany - profficiency. Ponad to oferujemy programy konsultacyjne dla przedsiębiorców, którzy pragną przygotować się do wyjazdów służbowych oraz konferencji. 


BRITON ma przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na kursy językowe dla osób indywidualnych.
Oferujemy kursy one-to-one oraz zajęcia w grupach do 4 osób.
Obecnie trwa nabór na kursy przygotowujące do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Zajęcia będą odbywać się w nowej siedzibie naszej firmy - w Tychach, przy ul. Budowlanych 59 (Budynek Urzędu Pracy, parter, pokój nr 32)

 

Szkoła językowa Tychy, angielski Tychy, centrum języków obcych Tychy, kursy maturalne Tychy, szkolenia dla firm Tychy, korepetycje Tychy


arrow_red
arrow_blue

foto

arrow_red